Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań
Herb RP
Szkoła Podstawowa nr 1 w Poznaniu

KADRA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1

DYREKCJA

  1. Helena Paszkiewicz – dyrektor
  2. Aneta Jagielska – wicedyrektor (klasy 0 – III)
  3. Aleksandra Cech – wicedyrektor (klasy IV – VII)
  4. Ewa Kolasińska – wicedyrektor (klasy gimnazjalne)

SEKRETARIAT

  1. Magdalena Kaźmierczak
  2. Karolina Tasarek

PEDAGOG

  1. Aneta Jagielska (klasy 0 – III szkoły podstawowej)
  2. Joanna Radna (klasy 0 – V szkoły podstawowej)
  3. Marzena Jania - Kowalska (klasy VI i VII szkoły podstawowej, oddziały gimnazjalne)

PSYCHOLOG

  1. Patrycja Ruthendorf-Przewoska Patrycja Przewoska (klasy 0 – V szkoły podstawowej)
  2. mgr Katarzyna Kwitowska (klasy 0 – VI szkoły podstawowej)
  3. mgr Szymon Bręński (klasy VII szkoły podstawowej, oddziały gimnazjalne)

NAUCZANIE POCZĄTKOWE

  1. 0 A Oliwia Majowicz,
    Anna Drożdżyńska
  2. 0 B Karolina WiemannKarolina Wiemann,
    Iwona Pogorzelec
  3. I A Agnieszka Dzięcioł, Ewelina Pospieszna
  4. I B Aleksandra Rożek, Anna HerkowiakAnna Herkowiak
  5. I C Elżbieta PietzElżbieta Pietz
  6. I D Irena Pokrzywińska
  7. I E Izabela Witczak-JankowskaIzabela Witczak-Jankowska
  8. II A Dominika JagusiakDominika Jagusiak,
    Anna Grzybowska
  9. II B Alina MusiałAlina Musiał
  10. II C Patrycja Łuczak
  11. II D Małgorzata StąporekMałgorzata Stąporek
  12. III A Lucyna Stalska
  13. III B Marzanna ProcMarzanna Proc
  14. III C Lidia Kropaczewska-Wawrzyniaklidia.kropaczewska-wawrzyniak@sp1.poznan.pl
  15. III D Jolanta OlearskaJolanta Olearska
  16. III E Anna HajdukAnna Hajduk
  17. III F Maja Babst-Graczyk Maja Babst-Graczyk
  18. III G Małgorzata KapelańskaMałgorzata Kapelańska
  19. III H Marta TomkiewiczMarta Tomkiewicz
  20. Ewelina Koralewska - język angielskiEwelina Koralewska
  21. Marzena Ciura – język angielski
  22. Katarzyna Toboła – wychowanie fizyczne
  23. Monika Martyniuk – wychowanie fizyczneMonika Martyniuk
  24. Krzysztof Tomiak – religiaKrzysztof Tomiak
  25. Joanna Zwolińska – religiaJoanna Zwolińska

ŚWIETLICA

  1. Sylwia Jabłońska – kierownikSylwia Jabłońska
  2. Edyta Mazurek
  3. Agnieszka Stefaniak – etyka
  4. Anna Mielcarek – nauczyciel wspomagający, wychowawca w świetlicy
  5. Barbara Rudowska-Tomczak
  6. Sylwia Bałut
  7. Patrycja Kaik
  8. Kornelia Kuzimska
  9. Krystyna Jorasch
  10. Daniel Iwanowski
  11. Anita Korytowska
  12. Małgorzata Hajduk
  13. Ewelina Pospieszna
  14. Joanna Hreczycho
  15. Anna Wasyl
  16. Monika Ratajczak
  17. Karolina Jankiewicz
  18. Katarzyna Czajkowska
  19. Urszula Szulczewska

NAUCZANIE W KLASACH IV – VII i w ODDZIAŁACH GIMNAZJALNYCH

  1. VI E Małgorzata Mitkowska – język polskiMałgorzata Mitkowska
  2. V B Marzena Rokosz – język polski
  3. Urszula Rataj – język polski
  4. IV F Zuzanna Fengler – język polski
  5. IV G Katarzyna Skarbek-Piętak – język polski
  6. II B Elżbieta Waraczewska – język polski
  7. Agnieszka Jachowska – język polskiAgnieszka Jachowska
  8. Aneta Rzadkiewicz – język polski
  9. V D Aleksandra Frątczak – język angielskiAleksandra Frątczak
  10. V C Joanna Grzybowska – język angielskiJoanna Grzybowska
  11. VII E Maria Niżyńska – język angielskiMaria Niżyńska
  12. VII F Ewa Plichta – język angielski
  13. II A Małgorzata Maćkowiak – j. angielski
  14. II C Zofia Kałążna – język niemiecki
  15. III A Anna Zimnowodzka – język hiszpański, plastyka
  16. VII B Lidia Sobańska – plastykaLidia Sobańska
  17. Małgorzata Kulik-Głowacka – zajęcia artystyczne, muzyka
  18. VII A Adam Szulczewski – muzykaAdam Szulczewski
  19. III B Pawlak Alicja – historia, wychowanie do życia w rodzinie
  20. Katarzyna Spychała – historia i społeczeństwo
  21. VI C Lucyna Skubiszyńska – historia i społeczeństwo
  22. Andrzej Osoba – historia i społeczeństwo
  23. Kinga Winiarska-Szczeszek – matematykaKinga Winiarska-Szczeszek
  24. V E Agnieszka Skowrońska – matematyka
  25. VII D Sylwia Krawiecka – matematykaSylwia Krawiecka
  26. IV E Elżbieta Sołtysińska – matematyka
  27. Ewa Kolasińska - matematyka
  28. Agnieszka Lutomska – matematyka, informatykaAgnieszka Lutomska
  29. IV A Jacek Wzorek – matematyka
  30. Weronika Sklorz – matematyka, informatyka
  31. Marzena Szklarska – matematyka, informatyka
  32. III D Marek Radzięda – matematyka, zajęcia techniczne
  33. III C Jolanta Konieczna – biologia
  34. V A Ewa Zaran-Jaszczak – przyroda, biologiaEwa Zaran-Jaszczak
  35. VI D Beata Surdyk-Łukaszyk – przyroda, biologia, edukacja dla bezpieczeństwa
  36. IV B Sylwia Ratyńska – chemia, przyroda
  37. Beata Łopatowska-Tomaszewska – fizyka
  38. Magdalena Majak – geografia
  39. Elżbieta Racek – technika
  40. Marzena Jania-Kowalska – doradztwo zawodowe
  41. IV C Monika Martyniuk – wychowanie fizyczneMonika Martyniuk
  42. VI A Edyta Kuczyk – wychowanie fizyczne
  43. VI A Elżbieta Moszyk – nauczyciel wspomagającyElżbieta Moszyk
  44. VI A Lidwina Antkowiak – nauczyciel wspomagający
  45. VI B Beata Kaźmierczak – wychowanie fizyczneBeata Kaźmierczak
  46. Aleksandra Cech – wychowanie fizyczneAleksandra Cech
  47. Tomasz Stasiński – wychowanie fizyczneTomasz Stasiński
  48. Julia Roszkiewicz – wychowanie fizyczne
  49. Łukasz Seifert – wychowanie fizyczne
  50. IV D Katarzyna Toboła – wychowanie fizyczne
  51. Helena Paszkiewicz – wychowanie do życia w rodzinie
  52. Joanna Patalas – edukacja dla bezpieczeństwa
  53. Urszula Szulczewska – religia
  54. Marta Elbanowska – religiaMarta Elbanowska
  55. Krzysztof Tomiak – religiaKrzysztof Tomiak
  56. Anna HerkowiakAnna Herkowiak,
    Lidwina Antkowiak – nauczyciel wspomagający
  57. Magdalena Mruk-Barańska – nauczyciel wspomagający IV D

BIBLIOTEKA

  1. Patrycja Niestrój
  2. Małgorzata Kulik-Głowacka
 
Poprawny CSS! Valid XHTML 1.1